Krok 1: Przygotuj skórki - najpierw podnieś je drewnianym patyczkiem SunOne, następnie opracuj frezami JN1 oraz JN2, a na końcu wytnij za pomocą nożyczek do skórek Staleks SE-50/1 (18mm). Krok 2: Pilnikiem Eclair Safe File 100/180 opiłuj kształt paznokci, pamiętaj też o delikatnym zmatowieniu płytki, odpyl szczoteczką i przetrzyj wacikiem Clavier Lint Free nasączonym Melonowym Cleanerem Eclair. Nałóż preparaty pomocnicze Eclair - Nail Prep i No Acid Primer. Krok 3: Nałóż cienką warstwę Eclair Smart Base Crystal Clear, świetnie sprawdzi się do tego pędzelek Eclair Square 4. Utwardź (30-60s) w lampie SunOne SUN1 48W (jeśli jesteś początkująca) lub w Semilac Diamond Collection (jeśli pracujesz w salonie). Krok 4: Podłóż szablon Eclair (jeśli trzeba go podciąć użyj nożyczek do szablonów Staleks SC-31/1). Krok 5: Niewielką ilością żelu zbuduj szkielet i utwardź (60-120s) w lampie. Krok 6: Zdejmij szablon, przetrzyj cleanerem lepką warstwę i opiłuj szkielet. Krok 7: Nałóż kolejną porcję żelu i zbuduj paznokieć, pamiętając o prawidłowej architekturze. Utwardź w lampie 60-180s. Krok 8: Przetrzyj wacikiem i cleanerem warstwę dyspersyjną. Pilnikiem opiłuj paznokieć do pożądanego kształtu, wygładź mini bufferem Eclair i przetrzyj cleanerem. Krok 9: Zaaplikuj dwie cienkie warstwy lakieru hybrydowego Eclair - każdą utwardź w lampie osobno 30s. Pamiętaj, aby dokładnie domalować kolor “pod skórki” - idealnie sprawdzi się do tego cienki pędzelek Eclair Master Art 9mm. A jeśli podoba Ci się efekt uzyskany samym żelem to od razu przejdź do kolejnego kroku. Krok 10: Nałóż Eclair Top Thicky No Sticky i ponownie utwardź w lampie 60-120s. Krok 11: Na koniec nałóż na skórki oliwkę Eclair Pose. I Twoja stylizacja jest gotowa!
Perfekcyjny Pink Nude dla Twoich Paznokci!
Rossie Gel to żel budujący w eleganckim odcieniu pink nude, który łączy delikatność różu z subtelnymi beżowymi tonami. Ten kolor doskonale kryje, nadając paznokciom naturalny, a jednocześnie wyrafinowany wygląd. Idealny do french manicure oraz stylizacji typu babyboomer, Rossie Gel zapewnia paznokciom piękno i trwałość.
Mocno kryjący UV żel budujący w odcieniu pink nude charakteryzuje się gęstą konsystencją i doskonałymi właściwościami samopoziomującymi, co sprawia, że stylizacja paznokci staje się czystą przyjemnością. Dzięki wyjątkowej przyczepności, idealnie nadaje się do wykonania french manicure oraz babyboomera. Produkt posiada krycie na poziomie 75-95%.
Czas utwardzania wynosi 60-90 sekund w lampie LED i 120-180 sekund w lampie UV. Aby uzyskać najlepsze efekty i największą przyczepność należy nałożyć pod żel cienką warstwę bazy (w formie wcierki) i utwardzić w lampie . Baza, która sprawdzi się w tym przypadku doskonale to Eclair Smart Base Crystal Clear. Pamiętaj również o poprawnym przygotowaniu płytki przez przystąpieniem do stylizacji, użyj Primera oraz Nail Prepu Eclair i pamiętaj, aby nie dotykać płytki po odtłuszczeniu. Podczas aplikacji, należy unikać podnoszenia pędzelka i wykonywać poziome ruchy, aby zapobiec zapowietrzaniu żelu.
EAN: 5906752923350
SKU: 89865
Marka
Eclair to marka dedykowana miłośnikom stylizacji paznokci, która łączy pasję, innowacyjność i najwyższą jakość produktów. W ofercie znajdują się lakiery hybrydowe o rewolucyjnych formułach, narzędzia oraz akcesoria do manicure i pedicure, które umożliwiają tworzenie trwałych i wyjątkowych stylizacji. Produkty Eclair wyróżniają się nowoczesnością i dbałością o detale, spełniając potrzeby zarówno profesjonalnych stylistek, jak i osób wykonujących manicure w domu. Marka inspiruje do kreowania unikalnych stylizacji paznokci, podążając za najnowszymi trendami w branży. Eclair to synonim piękna, trwałości i kreatywności, które pomagają wyrazić indywidualny styl. Odkryj Eclair i przekonaj się, jak łatwo zamienić manicure w prawdziwe dzieło sztuki.
Opinie
check_circle
check_circle